Na targach Warsaw Plast Expo odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży. Wiele firm prezentuje na targach swoje najnowsze
produkty, w tym najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i innowacyjne produkty z dziedziny przemysłu tworzyw sztucznych. Dzięki temu, odwiedzający targi mają okazję poznać nowe możliwości, które oferuje branża i wykorzystać je w swoich projektach.

Wydarzenie to stanowi również doskonałą okazję do uczestnictwa w konferencjach z różnych dziedzin przemysłu tworzyw sztucznych. Na targach organizowane są prelekcje i seminaria na temat najnowszych trendów, nowych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie obróbki plastiku. Uczestnictwo w tych wydarzeniach pozwala na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności, co może pomóc w rozwoju kariery zawodowej lub w prowadzeniu własnej firmy.

maszyna na targach warsaw plast expo

DLACZEGO WARTO?

lamp

POZNASZ NAJNOWSZE TRENDY BRANŻOWE

handshake

NAWIĄŻESZ NOWE KONTAKTY BIZNESOWE

head

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

visitors image 1

Warsaw Plast Expo to branżowe specjalistyczne wydarzenie odbywające się w Ptak Warsaw Expo, Największym Centrum Targowo – Kongresowym w Europie Środkowej. Mające na celu skupienie wszystkich gałęzi branży przemysłu tworzyw sztucznych i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych. MIĘDZYNARODOWE BRANŻOWE TARGI PRZEMYSŁU TWORZYW SZTUCZNYCH pozwolą na znalezienie potencjalnych partnerów biznesowych dla twojej firmy.

Warsaw Plast Expo to doskonała okazja byś mógł porównać i dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne na polskim rynku oferty dedykowane branży. Wydarzenie to stanowi również doskonałą okazję do uczestnictwa w konferencjach, warsztatach oraz kongresach branży przemysłu tworzyw sztucznych rozwijających znajomość rynku oraz pokazujących działanie najnowszych technologii. Zarejestruj się i otrzymaj zaproszenie na targi.

visitors image 2

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

PTAK WARSAW EXPO – NAJLEPIEJ SKOMUNIKOWANE CENTRUM TARGOWE W POLSCE!

Największy obiekt targowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej

143 000 m2 powierzchni wystawienniczej
500 000 m2 powierzchni zewnętrznej
SAMOLOTEM

Do Ptak Warsaw Expo z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina dotrzeć można w niespełna 10 minut! Nasze Centrum jest również dogodnie położone względem lotniska w Modlinie oraz Łodzi.

POCIĄGIEM

Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).

AUTOBUSEM MIEJSKIM

Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

SAMOCHODEM

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!