Gwarancja rozwoju Twojego biznesu

Warsaw Plast Expo – specjalistyczne targi w pełni poświęcone sektorowi przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy będą miały premierę w dniach 6-8 lutego 2024. Szerokie spektrum tematyczne pozwoli na różnokierunkowy rozwój biznesu oraz pełne i rzetelne poznanie trendów branżowych.

Doświadczenie w organizacji międzynarodowych wydarzeń branżowych Ptak Warsaw Expo, jak również współpraca z partnerami branżowymi, wystawcami, wśród których znajdują się czołowi przedstawiciele sektora, a także wykwalifikowaną kadrą i ekspertami to solidne fundamenty, które pozwolą na realizację wydarzenia na najwyższym poziomie. Warsaw Plast Expo to wydarzenie, które na stałe wpisze się do kalendarza profesjonalistów działających w sektorze przemysłu tworzyw sztucznych i gumy, a także będzie miało realny wpływ na rozwój polskich firm i ich ekspansję na rynki zagraniczne.

Szeroki zakres branżowy pozwoli na głęboką analizę rynku oraz poznanie wielu wartościowych rozwiązań dla wszystkich kluczowych sektorów branży. Podczas targów zaprezentują się przedsiębiorstwa oferujące rozwiązania i produkty, które znajdują zastosowanie w wielu segmentach przemysłu: branży opakowań, motoryzacyjnej, budowlanej, a także meblowej, lotniczej, medycznej, sportowej i rekreacyjnej, recyklingu i wielu innych.

Międzynarodowe Targi Przemysłu Tworzyw Sztucznych mają stanowić miejsce biznesu i dialogu krajowych i światowych koncernów. To niepowtarzalna okazja do poznania szerokiej gamy asortymentu, jak również wymianę doświadczeń i zyskanie cennej wiedzy. W trakcie targów nie zabraknie merytorycznych konferencji połączonych z panelami dyskusyjnymi, a także seminariów w trakcie których eksperci przedstawią i omówią determinanty rozwoju rynku.

Warsaw Plast Expo to również szansa na umówienie spotkań matchmakingowych i bezpłatnego skorzystania z programu Hosted Buyers. To specjalny program stworzony po raz pierwszy w Polsce na taką skalę. Jego podstawowym celem jest zapewnienie wystawcom konkretnych spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów i usług. Program obejmuje nie tylko Polskę, ale również kraje ościenne (głównie z Europy Środkowo-Wschodniej) nadając międzynarodowy charakter całemu wydarzeniu. Dzięki tym działaniom każdy wystawca będzie w stanie osiągnąć pożądane cele biznesowe.

Weź udział w premierowej edycji Warsaw Plast Expo i wykorzystaj szansę na rozwój swojego biznesu. Do zobaczenia na targach!