Premierowa edycja Warsaw Plast Expo

Premierowa edycja Warsaw Plast Expo

Między 7-9 lutego 2024 w Ptak Warsaw Expo będzie miała miejsce premierowa edycja Międzynarodowych Targów Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy – Warsaw Plast Expo. 

Warsaw Plast Expo to wydarzenie nakierowane na obiecujące wiele korzyści najnowsze technologie, a także procesy, narzędzia i maszyny do wydajnego przetwarzania tworzyw sztucznych. Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum segmentów tematycznych pozwoli poznać nowości i rozwiązania we wszystkich kluczowych sektorach. Warsaw Plast Expo ma na celu skupienie wszystkich gałęzi branży i stworzenie dogodnych warunków do zbudowania cennej bazy kontaktów biznesowych. Jest to unikalna okazja na poznanie opinii potencjalnych klientów, ich potrzeb oraz upodobań. 

Międzynarodowe Targi Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy w Ptak Warsaw Expo oferują użytkownikom pełny przegląd dostępnego na rynku asortymentu, w tym: surowców, półproduktów i części technicznych, jak również najnowszych procesów, technologii i narzędzi związanych z przetwarzaniem tworzyw sztucznych. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm produkujących wyroby z gumy, artykuły AGD czy też akcesoria łazienkowe, a także firm z branży IT (software i hardware), przedsiębiorstw zajmujących się technologią medyczną oraz tych, zajmujących się mechaniką precyzyjną, produkcją artykułów dla logistyki, przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, jak również branży budowlanej i energetycznej.

Odkryj najnowsze produkty oraz najbardziej aktualne technologie i funkcje techniczne oferowane przez wystawców krajowych i zagranicznych wystawców. Poznaj je na żywo na nadchodzących targach! 

Warsaw Plast 7-9 lutego 2024 2021, Ptak Warsaw Expo