Targi Warsaw Plast przełożone na wiosnę 2022

W związku z gwałtownie pogarszającą się sytuacją dotyczącą pandemii SARS COVID-2019 informujemy, że po dokładnej analizie wszystkich okoliczności oraz przychylając się do licznych próśb Wystawców targów, podjęliśmy decyzję o przesunięciu daty wydarzenia Warsaw Plast Expo na 29 – 31 marca 2022 roku.

Jako organizatorzy wydarzeń rozważyliśmy skrupulatnie wszelkie okoliczności przemawiające za i przeciw organizacji targów Warsaw Plast Expo. Rezultatem dyskusji jest decyzja o przełożeniu targów na 2022 rok, przy czym podjęcie jej było dla nas niezwykle trudne.

Wsłuchaliśmy się w liczne głosy z branży i przede wszystkim naszych Wystawców, którzy tworzą te targi. Dynamicznie zmieniające i zaostrzające się przepisy wraz z ograniczeniami dotyczącymi podróży oraz rosnąca liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem czynią organizację wydarzenia niemożliwym. Ograniczenia w przemieszczaniu się dotkliwie dotknęłyby zarówno Wystawców jak i na frekwencję gości z całego świata, którzy odwiedzają targi. Ponadto bezpieczeństwo wszystkich uczestników jest dla nas wartością nadrzędną, dlatego nie możemy pozwolić, aby nasze Targi stały się zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia.

Wierzymy, że nowy termin pozwoli jeszcze lepiej przygotować się nam oraz naszym Wystawcom do nadchodzącej edycji. Jesteśmy zdeterminowani, aby efektywnie wykorzystać ten czas na dopracowanie szczegółów i wdrożenie rozwiązań udoskonalających wydarzenie.

Do zobaczenia w 2022 roku!