Wypromuj się na Plast Expo

Drogi Wystawco!
Międzynarodowe Targi Przemysłu Tworzyw Sztucznych to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią Warsaw Plast Expo 2021!

Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić by o Twojej obecności na Warsaw Plast Expo 2021 dowiedzieli się Twoi klienci!

spotkania biznesowe podczas targów
  1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy
  2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na Warsaw Plast Expo 2021 i sukcesywnie o tym przypominaj!
  3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na Warsaw Plast Expo 2021
  4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czekana Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie produkty? jakie atrakcje?)
  5. Przygotuj ofertę specjalną na Warsaw Plast Expo 2021 i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
  6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner Międzynarodowych Targów Przemysłu Tworzyw Sztucznych
  7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na targi Warsaw Plast Expo 2021 z naszym teamem! Wyślij nam listę produktów, promocji, premier czy atrakcji obecnych na Twoim stoisku podczas targów Warsaw Plast Expo 2021 (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: z.kencka@warsawexpo.eu)
  8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach poniżej znajduje lista plików do pobrania.

Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc!Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.

  Baner 250×250

  Baner 160×600

  Baner 970×250

Baner 1000 × 1000